Monday, October 4, 2010

Estée Lauder - High Gloss Ultra Brillance

Dneska tu mám něco pro příznivkyně dlouhodržících lepivých lesků na rtíky. High gloss od EL je přímo ukázkově lepivý, ale díky tomu také vydrží na rtech víc než 5 minut (jak se to občas stává, např Rimmel Royal gloss) :-) . Jsem majitelkou lesku v odstínu 10-Rose. Dalším favoritem je odstín 13-Berry, který je ale ztracen :-(.
Celkově mám tento lesk moc ráda, nádherně voní (kamarádka říká, že po sušenkách, ale nevím nevím, je to spíš prostě slaďoučká nepřirovnatelná vůně).

Today I have something for fans of long lasting and sticky lip glosses. High gloss from EL is really sticky, but it is a reason, why it stay on your lips more than 5 minutes (how it sometimes happens - for example Rimmel Royal gloss) :-). I´m an owner of shade 10-Rose, which I would recommend to anyone, who likes peachy-golden touch (micro glitters). I liked more shade 13-Berry.
Overall I like this gloss really much, smell and taste are awesome (my friend says, that it smells like cookies, but I don´t think so - it is simply sweet smell, which can´t be compared).

No comments:

Post a Comment

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...