Thursday, January 20, 2011

Vlasy, vlasy a všude jenom vlasy!! / Hair, hair, hair everywhere!

Nuže, nastal čas, abych se s vámi podělila o mé zkušenosti, co udělat pro vaši korunu krásy - vlasy.
Sama mám vlásky do pasu a pravidelně chodím na přeliv, takže byla docela fuška najít něco, co je udrží v přijatelné kondici :))1, Gestil wonder maska - Skvělá maska, která už kdekomu proměnila chemlon v jemnou hřívu :) Po umytí na hodinku zábal délek a šupitopresto!, regenerace je na světě. Už po první aplikaci uvidíte rozdíl.
2, Orofluido - ,,Olejíček" do vlasů, nádherně návykově voní za zkrocenou vanilkou se dřevem (jen škoda, že vůně moc nevydrží), nanáší se do délek do mokrých nebo suchých vlásků.
3, Tekuté krystaly (Edelstein, Trend Up)- Podobné konzistence jako Orofluido, mají výhodu, že balení je s pumpičkou. Vyjdou levněji než Orofluido, funkčně jsou dost podobné (víc mastí - tzn. spíš na konečky, Orofluido do délek), voní normálně. Bez nic už si nedokážu život představit :) .
(4, Tigi Bed Head - Headrush) - proč je v závorce? Protože o nějakém lesku, ke kterému je určen, tu těžko budeme mluvit. Ale voní tak dokonale ananasově (i když asi jen půl hodiny), že vždycky, když mám chuť udělat si tropický ráj, nastříkám si ho na vlasy :)
5, Matrix Vavoom - Gold Heat - Tento sprej je bezva před žehlením vlasů (mám sice Bioionic žehličku, ale i tak aplikuji :) ). Vůbec nezatěžuje a nemastí, bezva věc. Předtím jsem používala nějaké L´oreal mlíčko na žehlení z drogerie a to je teda rozdíl! Matrix je tak o deset levelů lepší! :)
6, Panthenol, zinek, zdravá strava :) - Aneb výživa zevnitř! :)

A které přípravky na vlasy máte rády vy?1, Gestil wonder maska - Absolutely great hair mask, which saved live to many girl´s hair! After washing one hour long wrap and here it is! Regeneration! After first application you´ll see the difference :-). 
2, Orofluido - ,,An oil" to the hair, it smells amazingly like vanilla and something (it´s a pitty, that the scent doesn´t last long).
3, Liquid crystals (Edelstein, Trend Up) - It is similar consistence as Orofluido. The bonus is, that it has a pump. It is cheaper than Orofluido and it does the same work ( it is just a little bit greasier, so it is good to apply Orofluido to the  length and crystals on ends). The smell is normal. I can´t imagine my life without liquid crystals! :-)
(4, Tigi Bed Head - Headrush) - Why it is in parentheses? Because we can´t speak about some shine, for what it should be. But it smells so great, like pineapple, that everytime, when I want to taste tropical paradise, I apply it! :) 
5, Matrix Vavoom - Gold Heat - This spray is awesome to use before hair ironing. It doesn´t burden or grease your hair. Good stuff!
6, Panthenol, zinc, healthy food :) - Nutrition inside! :)

And which hair product you like? 
 

12 comments:

 1. Teda geniální článek, akorát že si potřebuju půlku těch věcí ihned koupit :-) Rozhodně půjdu do té masky, protože chemlon je přesně to slovo, co moje vlasy vystihuje. A jaká je ta bionic žehlička?
  Mimochodem jsem moc ráda, že konečně vidím tvojí fotku. Jsi hrozná kočka a ty vlasy...aach :-)

  ReplyDelete
 2. @Blanche: Jéééé, ty máš vždycky tak milé komentáře!! O:-)
  Gestil Wonder je bezva (kamarádce zachránil vlasy barvené peroxidovou blond), na omlazeni.cz je o tom tuším celé téma, tak mrkni třeba i tam, abys měla víc názorů na věc :).

  Bioionic žehlička je bezva, ale přesto jí nevěřím tak, abych si vlasy denně žehlila. Myslím, že je dost šetrná, ale žehlení je žehlení. Možná o ní udělám samostatnej post :)

  Och, děkuju, to potěší! O:) Říkala jsem si, že bych sem mohla hodit nějakou, co vypadá míň vražedně O:) :-D

  ReplyDelete
 3. Máš vlasy až po pás? Noo tak to Ti hodně závidím! :). Mně nejsou schopný dorůst dál než na ramena :D.

  ReplyDelete
 4. Tu masku Gestil používám taky a když mám hodně zničené tak si do ní přimíchám trochu olivového oleje.A sérum na konečky Avon,super.....Ještě můžu doporučit Herbal essences modrou řadu.

  http://nikolbeauty.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Markétku musím doporučit, jako skvělou odbornici od vlasů přes oblečení po kosmetiku až po všechno na co si vlastně vzpomenete!
  Tato úžasná a skvělá slečna zachránila mé vyschlé, zperoxidované a hlavně zničené vlasy! A jsem jí za to strašně vděčná!! A nejen za to! :))
  Děkuji Markétko!!
  Máš tu moc krásnou fotku!! :)

  ReplyDelete
 6. o tych tekutych krystaloch som uz pocula, len fakt neviem kde sa to da kupit...

  ReplyDelete
 7. @Veju: Jo, do pasu O:-) Tak to je musíš nějak povzbudit ;) ale tobě kratší sluší ;)
  @Nikol: Olivový olej? Díky za tip, zkusím! ;)
  @Hanka: Hani, jsi zlatíčko, co dodat, ale nechval mě tolik O:-)
  @Bee: O:-)
  @Suzinqa *gwtba*: Já je kupovala přes aukro.cz nebo mimibazar.cz (pro tebe asi sk :) ), tam by to mělo určitě být ;)

  ReplyDelete
 8. Tu první masku mám taky!! :) ♥ Super a díky, díky, díky, díky mco za komentář ♥

  ReplyDelete
 9. Panthenol a Gestil, jasný volba :) jinak ty šaty jsem koupila asi před 3 lety v Takku za 300 kč, a měla jsem je na sobě jedn jednou :D

  ReplyDelete
 10. @Evie: Děkuju moc :)
  @Lucy: Je prostě nejlepší :) Rádo se stalo :)
  @Mirabelle: Jsou nádherný a sexy, nechápu, jaktože jsi je měla jen jedenkrát :)

  ReplyDelete

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...