Saturday, July 30, 2011

Yankee Candle - vosky/tarts

Když jsem se ocitla v Olympii, zašla jsem pro vosky do aromalampičky od Yankee Candle. Že je mají v Olympii jsem se dočetla u milé Dashulky - teď konkrétně mají 20% slevy na vše, takže milovníci YC, honem honem! :-)
Vosky do aromalampy jsou super v tom, že jsou levné (po slevě 36,- Kč/ kus) a krásně provoní místnost jako svíčky YC. Občas taky svíčka voní jinak po zapálení - zahřátí, je proto fajn zkusit si prvně vosk a pak až kupovat velkou sklinku.
No a teď k vůním, což by vám mohlo pomoct, když se rozhodnete objednávat z netu: / I bought some Yankee Candle tarts in Brno. They are cheap, so they are great for trying different scents before you buy a full sized candle.Garden Sweet Spa:
Jestli jste někdy čichali řadu Sweden Spa od Oriflame, tak tohle je tomu dost podobná vůně. Je taková čistá, modrá, mírně květinová - jako když vylezete ze sprchy :-). / This smell like the after shower feeling. If you had a chance to smell Swedish Spa from Oriflame, this is kinda similar.
Mango Peach Salsa: 
Tohle je moc příjemná vůně na ,,přes den". Cítím mango, broskve a mátu. Mango je ale nejvýraznější. Vůně je dost intenzivní. / I can smell mango, peach and mint. The scent is intensive.
Strawberry Buttercream:
Tenhle byl zvláštní. Prostě nijak nevoněl. Kupovala jsem ho jen kvůli názvu.  Tak jsem ho strčila do aromalampy a čekala. No smrdí to. Jako čistej vosk nevoňavé svíčky s kapkou spálené citronové šťávy. Ble. / I bought this just because of the name. It smells terribly!
Vanilla Cupcake:
Voní uplně stejně jako moje YC svíčka Christmas Cookie. A co víc, voní skoro stejně jako následující Christmas Cupcake, jen trochu výrazněji vanilkově. Takže jsem si vzala hned dva. :-) / This smells exactly like my YC candle Christmas Cookie. And what more, it smells like Christmas Cupcake, just a little bit more vanilla.
Christmas Cupcake: 
Ano, opravdu jsou si podobné. Christmas má v sobě jen víc takové té oříškové kořenitosti na úkor míň výrazné vanilky. / Yes, they are really similar. Christmas Cupcake just has more of nut spicy and less vanilla.
Black Cherry:  
Krásně ostrá a sladká višňová vůně. Přesně jako višňové Labello :-). / Sweet and intensive black cherry scent. Like black cherry Labello :-)
Mandarin Cranberry:
Chtěla jsem nějakou vůni do šedých podzimních dnů, která by neobsahovala profláklou skořici. Mému nosu ulahodila právě mandarinkovo-brusinková kombinace. Voní jak podzimní ovocné čaje. Mandarinka není tak klasická jako pomeranč a brusinky tomu dodávají šmrnc ,,červeného vína". / I wanted something for autumn without cinnamon. It smells like autumn fruit tea. Mandarin is more original than orange and cranberry gives smell of red wine.

3 comments:

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...