Wednesday, August 3, 2011

Srovnání řasenek Bourjois / Bourjois mascaras comparison

Každá z nás chce ten nástroj, se kterým každé ráno bojujeme (oko vs vypíchnuté oko), co nejlepší. Mými favoritkami jsou jednoznačně řasenky od značky Bourjois - za přijatelnou cenu opravdu hodně muziky. Zkoušela jsem od Oriflame až po Lancome, no Bourjois z toho vyšel vítězně.
Dlouhé roky používám Volume Glamour Ultra Black, nyní se však objevila na trhu novinka Volume Glamour MAX. Jde o novou, tlusťoučkou sestru klasických Volume-Glamourek.
1, Volume Glamour Ultra Black:
Skvěle drží, nedrolí se, její nenápadný stěteček rozčeše a oddělí řasy natotata. Pro dramatický pohled dávám 2 vrstvy. Štětečkem se pohodlně dostanete i do koutků oka ke krajním řasám.
/ Stays all day, no crumbling, tiny brush can brush and separate your lashes beautifully. For dramatic look you need 2 coats. 
2, Volume Glamour MAX:
Pokud chcete dramatický pohled za 2 vteřiny, vsaďte na tuto. Sice její konzistence není tak ,,hladká" jako u předchozí, tj. na řasách nevypadá tak přirozeně naneseně (jak lze vidět na fotce - líčeno jen řasenkou btw), nicméně to, na co s Ultra Black potřebujete 2 vrstvy, tahle zvládne jedním tahem. S baňatým štětečkem se ale hůř manipuluje, proto se válečné tažení na řasy v koutcích opravdu stává zkouškou zručnosti.
/ If you want dramatic look in 2 seconds, buy this one. Although the consistency isn´t perfectly smooth (as you can see in photo), you need just 1 coat for the same look as with 2 coats with Ultra Black. But with a large brush you might have a problem with lashes in corners.

Podle typu řas:
Už se to tak stalo - maminka má rovné tvrdší řasy, oproti tomu já měkčí a lehce zahnuté. Pro mě změna Ultra Black -> MAX nebyla až tak markantní, nicméně pro mamku ano, nemůže si ji vynachválit. A to má prosím pěkně citlivé oči.
I have soft and curved lashes and my mum has tough and straight lashes. She has noticed bigger difference then me with MAX. She really likes this mascara and it´s also OK for her sensitive eyes. 

Poznámka pod čarou: MAX má trošku méně mililitrů a nedrží balanc (jakože než ji postavíte, desetkrát spadne). Ale i tak je skvělá a asi při dalším nákupu řasenek vezmu zase MAXku.
Amount of MAX is smaller and it doesn´t hold balance. Nevertheless it´s great and my next buy will be MAX again. Left - Ultra Black,  Right - MAX 


  Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?  Zkoušely jste už Bourjois řasenky? 

13 comments:

 1. měla jsem jednou řasenku Bourjois a byla to ta nejhorší co jsem kdy měla! padaly mi z ní řasy :-! nikdy už více!
  Moje TOP je z Yves Rocher má takový řůžový obal :) mám jí ted v posledním článku na blogu :)))

  http://angellovely-things.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. @Cherry Llegar: Dobrá volba ;)
  @- angellovely-things -: Fakt? Tak to jsi první, kdo něco takovýho říká. A která přesně to byla nevíš? Tu tvoji TOP jsem právě viděla, třeba ji někdy taky zkusím (tuším bych někde v peněžence vyhrabala věrnostní kartu YR :-D)

  ReplyDelete
 3. Úplně jsi mě navnadila tu MAX vyzkoušet! :-)

  ReplyDelete
 4. @Audrey: Je je, dohlíží tady na blog :-)
  @Viennettka: Zkus, stojí 299,- , což se ještě v případě nesednutí-si-s-řasenkou dá přežít :-) Ale zatím všichni v mém okolí, které jsem donutila ji vyzkoušet, byli spokojení :)

  ReplyDelete
 5. @Monica @ Hanka: Děkuji, vyřídím rodičům, že se jim povedlo :-D

  ReplyDelete
 6. Teď mám řasenku volume glamour ultra care od bourjois a nemůžu si jí vynachválit. A ta MAX vypadá taky dobře :-) Příště jí zkusím

  ReplyDelete
 7. Mám tvrdší řasy tkž do te MAX půjdu, díky! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Eve, určitě stojí za zkoušku. Ale špatně se odličuje, pozor! (což ale zase znamená, že je téměř voděodolná, což se do tohoto zimního počasí hodí ;) )

   Delete
 8. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Obchodujte kdekoliv Váš čas je peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro - 227,651,647

  ReplyDelete

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...