Monday, October 22, 2012

Saloos Bio kokosová péče - čokoláda

Po dlooouhé odmlce bez notebooku se vám hlásím z náhradního s čestným předsevzetím, že budu publikovat jak budu moct :)

Dneska vám chci představit relativně novou lásku v tělové péči, kterou jsem objevila na veletrhu World of Beauty and Spa v září. Jde o bio kokosovou péči s "příchutí" čokolády od dobře známé firmy Saloos.
Pokud milujete vůni tyčinky Bounty, tak tohle bude něco přesně pro vás. Já osobně miluju jak kokos, tak čokoládu, proto je pro mě tahle věcička totální aromaterapie.
Možná některé z vás už kokosový olej na tělo nebo vlasy používají, takže víte, jak funguje; pro ty, co ne, by bylo asi vhodné zmínit, že nad 22 stupňů se relativně tuhá hmota roztápí na kapalinu. Já mám péči v koupelně a při teplotě 20 stupňů je krásně roztírá, není ani tuhá, ani tekutá.
No a hydratace...parádička. Pořád si myslím, že tělová másla mi plní lepší službu, nicméně tato péče jim je v patách. A je přírodní. Jednička!
V nabídce kokosvých péčí jsou i jiné vůně jako například karamel, vanilka nebo latté. Uvažovala jsem ještě o karamelu, ale ta čokoláda je podle mě bezkonkurenční. Budu kupovat znova, asi hlavně kvůli té vůni. K mání v DM drogeriích a téměř všude, kde Saloos běžně prodávají. Balení 100ml seženete okolo 149,- Kč.

Máte rádi výrobky s čokoládovou vůní?

Saloos bio coconut treatment is really good stuff. It smells like Bounty chocolate. As for hydration I would say that it is better than most of creams and just a little bit worse than body butters. I love it for amazing aroma and I´m definitely going to buy it again.8 comments:

 1. Mňam, na tuto péči se chystám :)

  ReplyDelete
 2. Čokoládu jsem měla, teď mám vanilku, ale stejně mám nejradši kokosák bez parfemací.

  ReplyDelete
 3. Miluji čokoládové vůně :). Moc hezky si článek napsala :).

  ReplyDelete
 4. Dostala jsem k narozeninám vanilkový, voní jako vanilkový rohlíčky s malým nádechem nějakýho alkoholu. :D Kamarádce jsem koupila čokoládový a přemýšlím, že koupím mamce kávový.

  ReplyDelete
 5. Mám:) Voní nádherně! A ten čistej kokos taky.

  ReplyDelete
 6. Mám pomeranč a voní úžasně :-) Na čoko se chystám...tyhle vůně miluju :-)

  ReplyDelete
 7. It does come at a $100 premium over its predecessor,
  but in actual use the HD7 is more than capable of -- so it's possible that those 3. It seems that despite what it sounded like at the launch event, Apple doesn't have a" permit" to be" stupid.

  Feel free to surf to my website; sex chat

  ReplyDelete
 8. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli - Váš čas je drahý. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  ReplyDelete

Děkuji za Tvůj komentář :-). Spam a urážlivé komentáře nebudou zveřejněny, dík za pochopení...